Зустрінемося після перемоги!
Взяти участь Замовити запрошення Facebook Telegram Video   Eng

Участник выставки

ІЕК.ЮА, Торговий дім, ТОВ
IEK.UA, Trading House, LLC


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wwwin/www/homes/elcom.ua/main/tpl/catall_12.php on line 92
Адреса вул. Київська, 6в, Вишневе, 08132, Україна
Тел./факс (44) 536-9900
E-mail
Інтернет http://www.iek.ua
Стенд H321Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/wwwin/www/homes/elcom.ua/main/tpl/catall_12.php on line 125
Міжнародна електротехнічна компанія "IEK" — найбільший російський виробник електротехнічної продукції, дана продукція призначена для будівництва, житлово-комунального господарства і промислових підприємств. Торгова марка IEK вже 10 років відома на українському ринку, є гарантом надійності і безпеки та добре знайома професіоналам.
Основні характеристики IEK™: довговічність, оптимальні ціни, широкий асортимент по усіх групах товарів, лаконічний і естетичний дизайн, прості конструктивні рішення для швидкого обслуговування об'єктів.
Асортимент IEK™ дозволяє знайти оптимальне рішення при проектуванні, а також на етапі будівництва, модернізації або ремонту будь- якого об'єкту. На сьогодні компанія виробляє близько 4000 найменувань продукції під брендом IEK і щорічно виводить на ринок від 200 до 500 нових виробів.
Більш детальну інформацію про асортимент та адреси партнерів, де можливо придбати продукцію, ви зможете дізнатись на сайті компанії.

Види діяльності: