6-9 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Шановні колеги, партнери, учасники та гості виставок!

Як Ви знаєте, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 04.05.2020 року, було прийнято рішення продовжити карантин в Україні до 22 травня 2020 року, що унеможливлює проведення виставки «elcomUkraine 2020», запланованої на 19-22 травня 2020 року.

Тож було прийняте рішення перенести строк проведення виставок «elcomUkraine 2020», «SOLAR Ukraine», «EIA: електроніка і промислова автоматизація» на 6-9 жовтня 2020 року, що було схвалено та підтримано більшістю учасників виставки.

Звертаємо вашу увагу, що виставки «elcomUkraine 2020», «SOLAR Ukraine», «EIA: електроніка і промислова автоматизація» відбудуться одночасно з міжнародною виставкою індустрії безпеки - БЕЗПЕКА 2020, що дозволить залучити більше нових цікавих та якісних контактів.

Щиро сподіваємось, вже найближчим часом ситуація почне покращуватись і країна зможе запрацювати на повну потужність для відновлення бізнесу та економіки.

Бажаємо вам міцного здоров'я, бережіть себе і своїх близьких!

Запрошуємо до участі у головних подіях галузі – виставках «elcomUkraine 2020», «SOLAR Ukraine», «EIA: електроніка і промислова автоматизація» - які традиційно відкриють виставковий сезон в Україні!

elcomUkraine - головна виставка енергетики,електротехніки, енергоефективності
ОДНОЧАСТНО ВІДБУДУТЬСЯ:

Місце проведення -
«ВЦ КиївЕкспоПлаза»

вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Київська обл. Житомирська траса М-06

ОРГАНІЗАТОРИ
ГЕНЕРАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
ІНТЕРНЕТ-ПАРТНЕРИ
Партнер PR кампанії
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Виставковий центр “КиївЕкспоПлаза”.