Головна > Новости

Новости


«НМУ «Електропівденмонтаж» на elcomUkraine 2017 презентує силові масляні трансформатори виробництва Hyundai Heavy Industries Co.

Компанія ТОВ «НМУ «Електропівденмонтаж» на ЕlcomUkraine 2017 презентує силові масляні трансформатори виробництва Hyundai Heavy Industries Co., Болгарія.

Компанія ТОВ «НМУ «Електропівденмонтаж», м. Харків, з 2013 року надає повний комплекс послуг з постачання, налагоджування та сервісного обслуговування силових масляних трансформаторів потужністю від 10 до 250 МВА, напругою до 400 кВ включно, виробництва компанії Hyundai Heavy Industries Co., Bulgaria.

На базі підприємства створено сертифікований заводом-виробником сервісний центр, повністю укомплектований необхідним обладнанням та кваліфикованими спеціалістами, що разом із передовим досвідом виробника дозволяє запропонувати користувачам найсучасніше обладнання та полуги (роботи) європейського рівня.

На сьогодення трансформатори виробництва Hyundai Heavy Industries Co., Bulgaria різної потужності вже працюють на об’єктах ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Київенерго», ПАТ «Прикарпаттяобленерго». При цьому, з моменту введення в роботу першого трансформатора в 2013 році на Харківській ТЕЦ-5, не було зафіксовано жодного випадку звернення замовників з рекламаціями про відмову або незадовільну роботу будь яких компонентів чи комплектуючих. Це є кращім підтвердженням високої надійності пропонуємого обладнання та відкриває шлях до довіри потенційних покупців.

На фото трансформатор 63 МВА, 110/6,3/6,3 кВ, що установлений на ПАТ «Харківська ТЕЦ-5».


Запрошуємо всіх завітати до нашого стенду № 16 (павільон № 3) та ознайомитися детальніше з нашими пропозиціями та можливостями.

24.03.2017