Головна > Новости

Новости


Вітаємо нових учасників виставок elcomUkraine 2017 та EIA 2017!

11 – 14 квітня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудуться найочікуваніші виставки для ринку електротехніки та промислової автоматизації України — elcomUkraine 2017 та «EIA: промислова автоматизація 2017». Однією з явних тенденцій цього року оркомітет відзначає зростання інтересу до виставок з боку нових учасників.

Підприємці розуміють, що сьогодні вкрай важливо знаходитись в епіцентрі подій, бути спостережливим, відчувати настрій та потреби ринку, щоб відповісти на них вчасною і влучною пропозицією. А де ще якнайкраще можна поспілкуватися з клієнтом віч-на-віч, оцінити ринкову ситуацію, ознайомитись з можливостями партнерів та конкурентів, як не на виставці.

Понад 10% учасників виставок цього року — дебютанти elcomUkraine та EIA, серед яких: APRO, AVP-electro, E7 GROUP, ElectroHouse, ERGON-ELECTRIC, LEDMax, LIGHT GROUP, Z-LIGHT, «Аллегро-опт», «Атом-проект», «Європроект Делідін», «Електропівденьмонтаж», «Енерго Контроль», «Енсітек», «Ерсте Україна», «ДУЕТ Пауер», «Дунгуан» (Китай), «Ледпрофлайн», «Мібокс», «Міртек-інжінірінг», «РОКАР-ХХІ», «Світеко», «Солітон», ТД «СЕК», «Федем», «Феруміна».

Докладна інформація про виставки elcomUkraine 2017 та «EIA: промислова автоматизація», а також замовлення запрошень — на виставкових сайтах www.elcom.ua та www.asutp.euroindex.ua.

30.03.2017