Головна > Новости

Новости


VIDEX запрошує на elcomUkraine 2018

З 17 по 20 квітня торговельна марка VIDEX познайомить відвідувачів міжнародної виставки elcomUkraine 2018 з новинками LED-освітлення.За останній рік спеціалісти компанії доклали чималих зусиль задля якісного розширення асортименту наявних серій, збільшивши сегмент вуличного освітлення новими моделями ліхтарів, впровадивши лінійку досконалих моделей прожекторів з енергоефективністю 130 Лм/Вт та високопотужних ламп, створивши низку лінійних світильників класу IP65, висотних моделей типу High Bay та світильників ЖКГ, не залишивши без уваги споживачів побутового освітлення.

Нова серія світлодіодних продуктів VIDEX SMART Series складається з функціональних ламп, вбудованих та накладних світильників типу Downlight, а також стельових світильників. Технології використанні в серії SMART дозволяють керувати світлом, змінюючи його яскравість лише за допомогою звичайного вимикача. Різноманітність асортименту покликана задовольнити потребу в якісному, надійному, функціональному та доступному освітлені, незалежно від критеріїв використання, розміру площі під освітлення та дизайнерських рішень.

Запрошуємо вас завітати на виставковий стенд VIDEX™ з 17 по 20 квітня 2018 року та першими ознайомитись з новими рішеннями в новому дизайні!

12.03.2018