18-20 травня, 2021
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Виставка Solar PV World Expo (PV Guangzhou 2020)

Дата Проведення: 16-18 Серпня 2020 Року
Місце Проведення: Виставковий Комплекс China Import & Export Fair Complex
Адреса: No. 380, Yuejiang Zhong Road, Гуанчжоу, Китай
Сайт:http://pvguangzhou.com/index.php?lang=en

Збираючи передові сонячні фотоелектричні китайські бренди, Solar PV World Expo, одна з найбільших і найвпливовіших PV-виставок в Китаї, є стратегічною платформою не тільки для вітчизняних і міжнародних виробників, щоб показати свої передові сонячні продукти і технології, але і для професійних дистриб`юторів, щоб імпортувати якісну продукцію. Враховуючи факт, що виставка проводиться вже 11 років поспіль, цей захід рекомендовано до відвідування інсайдерами, професійними інститутами та китайськими і закордонними засобами масової інформації. Він допомагає зарубіжним фотоелектричним компаніям знайти свій перший горщик золота в Китаї!

Китай продовжує лідирувати за новозведеними фотоелектричними установками за статистикою 2020 року.

Згідно з останнім звітом IHS Markеt, глобальні сонячні установки продовжать двозначні темпи зростання в новому десятилітті, припускається, що нові щорічні потужності установки в 2020 році досягнуть 142 ГВт. Китай залишиться на лідуючих позиціях в якості загального лідера в області сонячних установок, і як очікується, додасть ще 45-50 ГВт до існуючої потужності.

Реліз PV Guangzhou 2020

Після 11 років розвитку, PV Guangzhou успішно зарекомендував себе одним з найвідоміших і популярних сонячних фотоелектричних виставки в Китаї, залучаючи безліч всесвітньо відомих компаній у якості своїх постійних учасників, таких як JA Solar, Longi, Chint Solar, Yingli Solar, AKCOME, AP System, Kstar, SOFARSOLAR, Growatt, Solar, SAJ, Goodwe, Amerisolar, GINLONG, UNIEXPV, Mibet, IVNT, Afore, Kingfeels,, і так далі.

Обсяг Виставки
− Фотоелектричне виробниче обладнання: кремнієвий стрижень, кремнієвий блок, кремнієвий злиток, виробниче обладнання, обладнання для виробництва кремнієвих пластин, обладнання для виробництва батарей, обладнання для виробництва сонячних панелей / модулів, плівкова версія обладнання для виробництва батарей і т. д.
− Технологія виробництва та дослідне обладнання: фотоелектричні елементи, пов`язані з ними фотоелектричні компоненти, фотоелектрична сировина, фотоелектричні проекти та системи тощо.
− Застосування сонячної продукції: сонячний вуличний ліхтар, лампа освітлення галявини, лампа освітлення двору, імітація маяка, аграрні інсектицидні лампи, зарядні пристрої, світильники, попереджувальні лампи світлофору та інші сонячні інформаційні дисплеї.

Якщо ви не хочете пропустити цю грандіозну подію, то, будь ласка, запишіть його дату і місце проведення і зареєструйтеся для отримання безкоштовного цифрового квитка прямо зараз!

Зв`язок з нами
Guangdong Grandeur International Exhibition Group
Контактна Особа: Candice Li
Тел.: +86 20-29806570
Мобільний телефон / What`s app: +86 15913593827
Електронна пошта: candicelsm@126.com
Сайт: hhttp://pvguangzhou.com/index.php?lang=en

14.07.2020