18-20 травня, 2021
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Assitemos допомагає своїм клієнтам, пропонуючи інновації та високі стандарти роботи

Assitemos допомагає своїм клієнтам, пропонуючи інновації та високі стандарти роботи, накопичені за 20-річний досвід роботи в галузі виробництва електротехнічного та обладнання автоматизації. Ми виробляємо електричне та обладнання автоматизації низької та середньої напруги, металеве обладнання відповідно до потреб наших клієнтів та технічних вимог.Основними напрямками нашої діяльності є:• Виробництво електротехнічного обладнання
• Торгівля електротоварами (роздрібна / оптова торгівля). Asistemos може запропонувати постачання електричних, електротехнічних і виробів автоматизації і компонентів безпосередньо від провідних надійних виробників >100 брендів.
• Проєктування та послуги (наприклад: збірка / підключення до OEM, технічне обслуговування, консультування)
• Виробництво обладнання автоматизації (проектні роботи, програмування, SCADA візуалізація, виробництво, HVAC, проекти під ключ)- Команда Asistemos складається з досвідчених фахівців в галузі електротехніки, промислової автоматизації, програмування та електроніки з міждисциплінарними навичками. Творчі та новаторські рішення, прийняті нашими співробітниками, створили репутацію компанії разом з широким списком клієнтів в Європі, Азії, Скандинавії.- Для нашого виробничого процесу ми використовуємо компоненти, які проходять випробування в акредитованих лабораторіях з електротехнічних випробувань ЄС і мають повний комплект технічної документації.Давайте зустрінемося в залі А, стенд A-003 для подальшого обговорення.

09.09.2020