18-20 травня, 2021
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Компанія Assitemos візьме участь у elcomUkraine 2020!

Assitemos допомагає своїм клієнтам, пропонуючи інновації та високі стандарти роботи, накопичені за 20-річний досвід роботи в галузі виробництва електротехнічного та обладнання автоматизації. Ми виробляємо електричне та обладнання автоматизації низької та середньої напруги, металеве обладнання відповідно до потреб наших клієнтів та технічних вимог.

Основними напрямками нашої діяльності є:
- Виробництво електротехнічного обладнання
- Торгівля електротоварами (роздрібна / оптова торгівля). Asistemos може запропонувати постачання електричних, електротехнічних і виробів автоматизації і компонентів безпосередньо від провідних надійних виробників >100 брендів.
- Проєктування та послуги (наприклад: збірка / підключення до OEM, технічне обслуговування, консультування)
- Виробництво обладнання автоматизації (проектні роботи, програмування, SCADA візуалізація, виробництво, HVAC, проекти під ключ)

- Команда Asistemos складається з досвідчених фахівців в галузі електротехніки, промислової автоматизації, програмування та електроніки з міждисциплінарними навичками. Творчі та новаторські рішення, прийняті нашими співробітниками, створили репутацію компанії разом з широким списком клієнтів в Європі, Азії, Скандинавії.

- Для нашого виробничого процесу ми використовуємо компоненти, які проходять випробування в акредитованих лабораторіях з електротехнічних випробувань ЄС і мають повний комплект технічної документації.

Давайте зустрінемося в залі А, стенд A-003 для подальшого обговорення.

09.09.2020