24-26 травня, 2022 року
Взяти участь Замовити запрошення  RU EN Facebook Telegram Video

Новини

ТОВ «ДП КВАЗАР-ІС» - учасник виставки elcomUkraine 2021

ТОВ «ДП КВАЗАР-ІС» - єдиний в Україні виробник електронних компонентів, що має атестовану випробувальну лабораторію, а також виробництво електронних компонентів (мікросхем, транзисторів) згідно технічних умов. ДП КВАЗАР-ІС має більше 400 типономіналів продукції, що включає операційні підсилювачі, контролери, балансові модулятори, мікросхеми серії ТТЛ, транзистори.ТОВ «ДП КВАЗАР-ІС» спеціалізується на виробництві широкого спектру інтегральних мікросхем, які згодом застосовуються у виробництві військової техніки, автоелектроніки, побутової техніки, телефонії, телевізійної техніки та інших радіоелектронних виробів.Останніми роками активно переосвоює елементну базу, що виготовляється заводами РФ. Налагоджено виробництво мікросхем 133, 153, 544 серії.
Розроблені технології та освоєно виробництво транзисторів і транзисторних матриць, в тому числі 2Т608Б, 2Т630Б, 2Т836А, 1НТ251(А), 2ТС622А(Б).Наше підприємство має діючий договір з Міністерством оборони України про надання представництвом державного замовника послуг з контролю якості та приймання продукції.Вироби ТОВ «ДП КВАЗАР-ІС» збираються згідно технічних умов відповідних конструкторських документацій.
ДП КВАЗАР-ІС пропонує клієнтам середньо та малосерійне виробництво широкого спектру мікроелектронних виробів. А також послуги по перевірці електропараметрів виробів замовника.


09.08.2021