24-26 травня, 2022 року
Взяти участь Замовити запрошення  RU EN Facebook Telegram Video

Новини

Учасники презентують: Новинки та перспективні розробки від «Мега – М».

Під час роботи виставки ElcomUkraine 2021 ТОВ «Мега – М» презентує свої найкращі новинки та перспективні розробки.Зокрема, на виставці будуть представлені наступні прилади:

1. Вимірювальний комплект для роботи з силовими трансформаторами К540-4ПС. Управління комплектом відбувається зі смартфона чи планшета, а функціонал самого приладу значно розширився та вдосконалився, порівняно з попередніми моделями.
2. Прилад контролю обмежувачів перенапруги ПКОП-100S, який є сучасною розробкою, що не має аналогів. Прилад дозволяє оперативно проводити перевірку працездатності обмежувачів перенапруги та контролювати їх технічні характеристиками в процесі експлуатації.
3. Установка для випробування кабельних ліній зі сшитого поліетилену Frida BAUR. Дана установка не лише проводить випробування кабельних ліній зі сшитого поліетилену напругою до 34 кВ, а й може бути доукомплектована для проведення діагностики тангенсу дельта.
4. Крім того, на стенді на вулиці, буде представлена сучасна пересувна електротехнічна лабораторія Titron, яка є повністю автоматичною лабораторією для локалізації дефектів кабельних ліній та їх подальшого випробування.

Запрошуємо Вас стати відвідувачами нашого стенду!

13.09.2021