Головна > Новости

Новости


«БРК ЕЛЕКТРИКС» презентує на elcomUkraine 2018 новинки від HYUNDAI та ELGAMA

З 17 по 20 квітня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» на виставці elcomUkraine 2018 на стенді компанії «БРК ЕЛЕКТРИКС» на фахівців очікує знайомство з новинками обладнання від HYUNDAI electric та ELGAMA.ТОВ «БРК ЕЛЕКТРИКС» — торгова компанія, яка є ексклюзивним представництвом в Україні таких брендів, як HYUNDAI electric та ELGAMA. Наша компанія здійснює поставку електротехнічної продукції на український ринок, акцентуючи свою роботу на впровадженні сучасних розробок і технологій в цій сфері.

ТОВ «БРК ЕЛЕКТРИКС» це:
- ексклюзивне електричне обладнання HYUNDAI electric та ELGAMA від офіційного дистриб`ютора в Україні;
- широкий асортимент, який постійно оновлюється;
- продукція, яка повністю відповідає заявленим технічним характеристикам;
- професійні консультації від фахівців та допомога при виборі необхідних виробів;
- максимально зручні умови для співпраці (швидка доставка, справедливі та конкурентоспроможні ціни).

HYUNDAI ELECTRIC

МОДУЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Модульні комутаційні апарати мініатюрної серії HYUNDAI входять в модельний ряд автоматичних вимикачів і контакторів HYUNDAI L / V & M / V, формуючи повну лінійку рішень щодо захисту від перевантаження, короткого замикання і струму витоку на землю. Вони дозволяють контролювати стан електроустановок та призначені для побутового, комерційного та промислового застосування.Задовольняючи вимогам наших клієнтів, модульні апарати мініатюрної серії HYUNDAI відрізняються підвищеною безпекою, простотою монтажу, зручністю управління і високою надійністю, підтвердженої сертифікатами на відповідність стандартам IEC, виданими міжнародними випробувальними лабораторіями.

АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ В ЛИТОМУ КОРПУСІ
Вимикачі в литих корпусах компанії HYUNDAI серії HGM і UCB є одними з найбільш надійних і досконалих виробів, оптимальна конструкція яких розроблена на підставі електричних і кінетичних характеристик.Вимикачі в литих корпусах серії HGM і UCB характеризуються простими у використанні функціями при одночасному забезпеченні універсальності і високих робочих характеристик, що відповідає вимогам до компактності та простоти технічного обслуговування.

МАГНІТНІ КОНТАКТОРИ
У магнітних контакторах Hyundai серії UMC застосована модульна система конструкції, що забезпечує швидку і просту установку допоміжних контактних блоків, таймерів, механічного блокування і т.д. UMC поєднують в собі високу якість, економічність і надійність.Застосування нових матеріалів дозволило підвищити механічну зносостійкість, зниження можливої появи корозії, а сердечник за допомогою спеціальної антикорозійної обробки працює безшумно.
Конструкція контакторів серії UMC розроблена спеціально для промислового застосування, вони підходять до різних систем управління і використовуються переважно в промисловості і на електростанціях, де висока надійність є невід`ємним критерієм.

ПОВІТРЯНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ
Повітряний автоматичний вимикач U-серії - новий продукт на ринку, що володіє максимальною відключаючою здатністю і має гарантію безпеки і якості, здатний задовольнити покупця вибором модельного ряду і компактними розмірами.ПАВ U-серії має високу відключаючу здатність і новітнє захисне реле відключення, що дозволяє використовувати його в різних цілях, в тому числі при обслуговуванні будівель, центрів зберігання і обробки даних, промислових підприємств і т.п. ПАВ U-серії дозволяє не тільки регулювати уставки спрацьовування від струмів КЗ, а й регулювати час спрацьовування. Крім того, автоматичні повітряні вимикачі мають функцію спрацьовування при виникненні однофазних коротких замикань на землю.

ВАКУУМНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІАсортимент HYUNDAI, представлений на світовому ринку, тепер включає і нову розширену лінійку вакуумних вимикачів HG середньої напруги. Ці вимикачі можуть поставлятися з повною лінійкою аксесуарів та комплектами для оснащення відсіків при створенні панелей.

HYUNDAI створив екологічно безпечні вакуумні вимикачі, які здатні надійно відключати як номінальні значення струмів навантаження, так і високі струми, що виникають при несправності. У всіх вимикачах HG застосовується технологія твердої ізоляції, яка вже протягом багатьох років використовується в самих різних областях. Вимикачі HG стандарту IEC пройшли випробування в незалежній організації відповідно до вимог останніх стандартів IEC 62271-100 і IEC 62271-1. Всі вимикачі HG відповідають або перевершують вимоги до електричних і механічних компонентів E2, M2 і С2 відповідно до вимог стандарту IEC 62271-100.

Новітні розробки компанії HYUNDAI в області електрообладнання дозволили отримати надійний і якісний продукт світового класу.

Кожен вимикач HG проходить механічну і електричну перевірку і лише після цього залишає завод, сертифікований по ISO 9001.

ВИСОКОВОЛЬТНЕ ОБЛАДНАННЯ
HYUNDAI пропонує повний спектр високовольтної продукції до 1200 кВ змінного і 1100 кВ постійного струму, яка допомагає підвищувати безпеку, надійність і ефективність роботи електричних мереж при скороченні до мінімуму впливу на навколишнє середовище.Комплектні розподільчі пристрої з елегазової ізоляцією (КРПЕ) 72,5 – 1200 кВ
Роз`єднувачі для різних умов експлуатації та робочих умов мереж, діапазон напруги 72,5 - 550 кВ
Високовольтні вимірювальні трансформатори, робочий діапазон від 25 кВ до 800 кВ для комерційного обліку, вимірювання та захисту (трансформатори струму, індуктивні трансформатори напруги, ємнісні трансформатори напруги, комбіновані трансформатори струму / напруги).

ELGAMA

ОДНОФАЗНІ ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇЛічильник прямого включення призначений для вимірювання електричної енергії в однофазній мережі змінного струму побутових і промислових споживачів.
Лічильник має багато тарифний варіант виконання. Відповідає стандартам України
ДСТУ EN 62052-11
ДСТУ EN 62053-21
ДСТУ EN 62053-23
Лічильник може бути включений до складу АСКОЕ за допомогою внутрішніх або зовнішніх модулів зв`язку PLC, GSM / GPRS. Внутрішнє реле лічильника дозволяє дистанційно керувати навантаженням.

ТРИФАЗНІ ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇЕлектронний багато тарифний лічильник призначений для вимірювання електричної енергії в трифазних трьох провідних і чотирьох провідних мережах змінного струму побутових і промислових споживачів. Лічильник має можливість підключення в АСКУЕ за допомогою внутрішніх або зовнішніх (під кришкою клемної колодки) модулів зв`язку за технологією PLС, GSM / GPRS.

Конструкція лічильника дозволяє замінювати літієву батарею на місці встановлення лічильника, а внутрішнє силове реле забезпечує можливість при необхідності дистанційно відключати користувача.
Сфера застосування: побутові споживачі, промислові підприємства, великі споживачі електроенергії.

14.03.2018