Головна > Новости

Новости


Сучасні енергоефективні ДБЖ на виставці elcomUkraine 2018

Компанія Powercom представить на виставці elcomUkraine 2018 широкий спектр рішень для забезпечення безперебійного живлення, як ПК і невеликих серверів, так і для великих промислових об`єктів.

Відвідувачі виставки зможуть ознайомитись з новими трифазними моноблочними ДБЖ POWERCOM VGD-IIМоноблочна серія ДБЖ Vanguard (VGD-II-33) випускається в широкому діапазоні потужностей від 10кВА до 500кВА. Буде цікава тим хто, створює централізоване енергопостачання в масштабах офісу, підприємства або виробничого підрозділу, коли не планується значного зростання по потужності.

Інтелектуальна система охолодження знижує енергоспоживання і рівень шуму, а також збільшує термін служби пристрою в цілому. Зручна модульна компоновка вузлів робить ДБЖ серії VGD-II-33 компактними, простими в обслуговуванні та ремонті. Крім цього, в новій серії забезпечена повна сумісність роботи з генераторними установками.

Підтримується паралельна робота до восьми ДБЖ POWERCOM VGD-II-33, що дозволяє цим моделям відповідати вимогам замовника, щодо потужності і резервування.

Управління ДБЖ серії VGD-II-33 здійснюється за допомогою сучасного сенсорного рідкокристалічного дисплея. Інформація повністю локалізована і виводиться на екран у вигляді цифрових показників і графічних елементів, доповнених системою спливаючих підказок. У стандартну комплектацію включені служба голосових повідомлень, можливість управління по бездротовій мережі, великий вибір комунікаційних портів. Є можливість встановлення внутрішньої SNMP-карти.

Серед новинок будуть представлені онлайн ДБЖ серії Macan, в універсальному корпусі з поліпшеними характеристиками, коефіцієнтом потужності (PF = 1).Macan MRT виконані в універсальному корпусі з можливістю встановлення в стійку або на підлогу. Оснащені великим поворотним екраном, всіма необхідними комунікаційними портами і мають розширений функціонал, як то підключення додаткових батарейних блоків, можливість підключення SNMP карти для організації моніторингу і т.п. Моделі випускаються потужністю 1000ВА, 2000ВА і 3000ВА.

Серія INFINITY INF - ДБЖ для котла та іншого обладнання в приватному будинкуЛінійно-інтерактивні пристрої забезпечують чисту синусоїду електричного сигналу на виході, поєднуючи в собі одночасно функціонал інвертора, стабілізатора напруги і, власне, ДБЖ. При цьому для забезпечення подачі безперебійного живлення необхідно підключення зовнішніх батарей або батарейних комплексів, що дозволяє гнучко підходити до часу забезпечення автономії і домогтися значних його показників (від 7 до 12 годин в залежності від кількості батарей і навантаження).

29.03.2018