Головна > Новости

Новости


SCaT™ традиційно візьме участь в elcomUkraine!

SCaT™ традиційно візьме участь у найбільшій вітчизняній виставці, присвяченій енергетиці, електротехніці й енергоефективності, elcomUkraine. Форум пройде з 17 по 20 квітня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»).Цього року компанія вдвічі збільшила стендову площу і організувала більше робочих місць для комфорту гостей — у будь-який момент на стенді SCaT™ відвідувачів зустрічатиме вільний консультант, який познайомить зі зразками систем SCaT™ і відповість на усі запитання.

На стенді SCaT™ на elcomUkraine 2018 будуть представлені системи на основі металевого кабельного лотка і металорукава, а також електротехнічні щити власного виробництва.Відвідування elcomUkraine 2018 — найкращий спосіб зрозуміти ринкову ситуацію, залишатися в курсі галузевих інновацій та шукати партнерів.

На сьогодні про участь у виставці заявили 220 компаній з 13 країн, а кількість зареєстрованих відвідувачів перевищила 2000. Для зручності гостей організатори пропонують спеціальні умови колективного відвідування, ознайомитися з якими можна за посиланням

29.03.2018