Головна > Новости

Новости


Вперше на elcomUkraine — лідер ринку систем блискавкозахисту України ТД «Системи Безпеки»

Цього року вперше у elcomUkraine візьме участь Торговий дім «Системи Безпеки» (Львів). Компанія здобула велику популярність на ринку систем блискавкозахисту України.



Торговий дім «Системи Безпеки» — виробник українського обладнання блискавкозахисту з власною торговою маркою «FS Блискавкозахист». Учасник міжнародних виставок, організатор конференцій та семінарів, присвячених проблематиці систем блискавкозахисту в Україні. Співучасник робочої групи при Технічному комітеті ТК-315, яка займається удосконаленням нормативної документації для систем блискавкозахисту.



ТД «Системи Безпеки» виступає розробником «Методичних рекомендацій з розрахунку та проектування систем блискавкозахисту». Вперше даний посібник, що розійшовся накладом 1500 протягом шести місяців, об’єднав у собі всі вимоги та рекомендації чинних нормативних документів, отримав чудові відгуки серед проектних та монтажних організацій України, викладачів, фахівців та науковців ринку систем блискавкозахисту.



На стендах ТД «Системи Безпеки» буде представлено обладнання блискавкозахисту FS та другий, оновлений випуск «Методичних рекомендацій з розрахунку та проектування систем блискавкозахисту», обладнання активного блискавкозахисту Gromostar (Польща).



Усіх, хто цікавиться системами захисту від блискавки, спеціалісти ТД «Системи Безпеки» запрошують завітати до нашого стенду. На вас чекає багато новинок, друковані методичні матеріали… та горнятко свіжої львівської кави!



Завантажити безкоштовне запрошення: http://my.euroindex.ua/?feventid=445

10.04.2018